KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6057082

nr 605 7082

Akvarell

ritad av Ragnild Wadensten, (1891-1960) djur, 1940-tal, 24x63

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 oktober 2009
kl 17:17:22